Imperium Prunum Esencja 2018


Uaktualnienie 19.01.2019, godzina 11:40
Imperium Prunum Esencja została wyprzedana. Jeżeli więc ktoś jeszcze jest w drodze do browaru, to niestety przykro nam, ale Esencji już nie ma. Nadal natomiast jest do nabycia podstawowa wersja IP, zapraszamy więc do godziny 14.


W tym roku pojawi się też niespodzianka, czyli nasz ukłon w stronę największych miłośników śliwkowej wędzoności. Otóż każdego roku po rozlaniu Imperium Prunum pozostawione w zbiorniku leżakowym śliwki pod własnym ciężarem wyciskają z siebie niewielką ilość esencji Imperium Prunum.
Samo słowo esencja nie jest tu przypadkowe. Widzimy tu analogię do „tokajskiej esencji”, czyli wina powstającego z cukrów oddawanych pod własnym ciężarem przez rodzynki. Owa tokajska esencja – odbierana przez węgierskich władców i papieża – maiła być przedsionkiem raju. Bardzo podobnie jest z naszym piwem – cechuje się niespotykaną aksamitnością, wyjątkową gęstością oraz wybitnie wędzoną owocowością nałożoną na porterową bazę. To wyjątkowo deserowe piwo, które jest w stanie zawładnąć podniebieniem i sercem, każdego kto je spróbuje.
Z dwóch warek IP udało się nam uzyskać 500 butelek tej wyjątkowej wersji naszego imperialnego porteru. By podkreślić jego wyjątkowość pozostaliśmy przy laku, a etykietę zastąpiliśmy czarno-złotą zawieszką.
Imperium Prunum Esencja 2018
Ze względu na tak małą ilość tego piwa, a także ponieważ ciężko się nam rozstać z każdą butelką tego cudu ;-), Esencję będziemy sprzedawać tylko bezpośrednio w browarze. Podobnie jak podstawową wersję Imperium Prunum, kupić je można w siedzibie browaru w piątek 19 stycznia w cenie 35 zł za każdą z 500 butelek.

Esencja Imperium Prunum 2018

Strona zawiera materiały przeznaczone dla osób pełnoletnich.

Czy masz ukończone 18 lat???