Witbier wśród najlepszych piw pszenicznych świata według Ratebeer.com

W miniony weekend Santa Rosa (w słonecznej jak zazwyczaj Kalifornii) opanowali piwowarzy i miłośnicy piwa z całego świata. Odbywał się tam bowiem organizowany przez RateBeer.com festiwal oraz gala RateBeer Best Award, w czasie której nagradzano najlepiej oceniane puby, browary, a przede wszystkim najlepsze piwa.
Niezmiernie cieszymy się, że z soboty na niedzielę, zaraz po trzeciej w nocy, Michał Saks z AleBrowaru zadzwonił do nas (nie zważając na różnice czasu), by przekazać nam wspaniałą informację, że Witbier z serii Podróże Kormorana znalazł się w elitarnym gronie najlepiej ocenianych przez konsumentów piw pszenicznych na świecie! Warzone przez nas piwo uplasowało się na szóstym miejscu i zdobyło SREBRNY MEDAL. Bardzo cieszymy się, że nasz Witbier niezmiennie jest wysoko ceniony przez konsumentów! Srebrny medal zdobyliśmy także w roku ubiegłym. Bardzo cieszymy się, że nasz Witbier niezmiennie jest wysoko ceniony przez konsumentów!
Srebrny medal RateBeer Best Award - Podróze Kormorana Witbier
Informacja o medalu cieszy nas bardzo. Jednak równie ważne jest to, że wśród najlepiej ocenianych piw jest coraz więcej przedstawicieli piw z Polski. Dlatego bardzo serdecznie gratulujemy Wąsoszowi (Sir Arthur), Szałpiw i Olimp (Satyr), a przede wszystkim Artezanowi (Samiec Alfa). Szczególne słowa uznania skierujemy do Pinty za najlepszą promocję porteru bałtyckiego jakim jest zdobywca złotego medalu, czyli Imperator Bałtycki. Nie ma bowiem lepszej promocji polskiego piwa, jak wysokie oceny w rankingach konsumenckich.
Serdecznie dziękujemy za zaufanie i chęć dzielenia się ocenami naszych piw z innymi konsumentami z całego świata. Jesteśmy przekonani, że ten sposób informowania o polskich piwach może przełożyć się na zwiększenie zainteresowania polską sceną piwa. To co ważne i budujące pokazuje Ratebeer’owy ranking porterów bałtyckich, gdzie wśród 50 najlepszych przedstawicieli stylu 10 wywodzi się z Polski… w tym dwa najlepsze!!!

Strona zawiera materiały przeznaczone dla osób pełnoletnich.

Czy masz ukończone 18 lat???