Tydzień na PLUSie

Jak pogoda za oknem? Jesienna szarówa? W dodatku poniedziałek… Ale jest coś wyjątkowego. Największym plusem tego tygodnia jest rozlew drugiego wet hopa w tym sezonie. Tym razem przyszedł czas na PL-US‘a – piwo uwarzone w 100% na świeżej niesuszonej szyszce chmielowej.
Kilka tygodni temu rozlaliśmy PLON Zielony – piwo na świeżej szyszce chmielu polskiej odmiany Sybilla. Był to nasz ukłon w stronę polskiego chmielu. Jutro – tj. we wtorek 7 listopada – rozlewamy PL-US’a, który pokazuje jakie walory mają amerykańskie odmiany chmielu uprawiane na naszej ziemi. PL-US był warzony i leżakowany wyłącznie ze świeżą szyszką chmieli Cascade PL i Chinook PL. Mamy nadzieję, że drugi desant amerykańskiego chmielu na nasze ziemie przypadnie Wam do gustu.
Z tego miejsca chcielibyśmy serdecznie podziękować Grzegorzowi Świątkowi za opiekę nad naszym Cascadem oraz Pawłowi Piłatowi z Polish Hops za Chinooka. Panowie DZIĘKI! Bez Waszej pomocy i codziennej ciężkiej pracy nie byłoby tego i innych piw warzonych w naszym browarze!
Piwo PL-US - powrót 2017
Wznieśmy razem toast PL-US’em za chmiel, ten polski, ten amerykański i za ludzi z chmielem pracujących!!! Na przekór jesiennej chandrze!
Przy okazji podsumowanie jesiennych powrotów:

Strona zawiera materiały przeznaczone dla osób pełnoletnich.

Czy masz ukończone 18 lat???