Przywracamy sprzedaż

w Browarze

Odpowiadamy na Wasze problemy 

W ostatnim czasie często docierają do nas Wasze uwagi na temat dostępności naszych piw, szerokości oferty na sklepowych półkach, czy o możliwość dokonania większych zakupów na uroczystość rodzinną, spotkanie towarzyskie, czy zabezpieczenie się w piwo na mazurskie wakacje…

Na wszystkie te pytania staramy się odpowiedzieć i znaleźć rozwiązanie. Niestety nie na wszystkie potrafimy. Czasem nasza wiedza kończy się na etapie logistyki; czasem urywa się w magazynie centralnym naszych partnerów biznesowych, a czasem przesłania jej brak wiedzy o stanie półki konkretnego sklepu. Są też przypadki, że problemem jest to, że Kormoran to wciąż niewielki browar, którego szeroka dostępność do wykorzystania narzędzi współczesnej dystrybucji i handlu, a nie nieograniczonych możliwości produkcyjnych. Warząc piwo tradycyjnie, rzemieślniczo i bezkompromisowo czasem po prostu nie jesteśmy w stanie dostarczyć tyle piwa ile rynek oczekuje…

JEDNAK…

Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom, a może i rozwiązać część problemów – głównie lokalnych – PRZYWRACAMY – wstrzymaną przez pandemię – SPRZEDAŻ DETALICZNĄ W BROWARZE!

Publikujemy też najważniejsze informacje jakie są związane z tą aktywnością browaru:

 1. KIEDY – Sprzedaż realizujemy w dni robocze od 7:30 do 14:30. Preferujemy czwartki i piątki, gdyż wówczas mniej angażuje nas sprzedaż dla naszych partnerów biznesowych.
 2. CO – Sprzedajemy wszystkie piwa, które są aktualnie w ofercie browaru. Oznacza to, że sprzedajemy piwa z oferty podstawowej (tu jednostka sprzedaży to karton 6 lub 12 sztuk), piwa beczkowe (po wcześniejszej rezerwacji telefonicznej), piwa rocznikowane (te które są jeszcze w ofercie i w dostępnych rocznikach), zestawy piw, dla zainteresowanych także ESENCJA IMPERIUM PRUNUM, czy dostępne szkło (zestawami po 6 sztuk).
 3. CENY są zgodne z cennikiem browaru. Sprzedaż na miejscu nie ma być rozwiązaniem zastępującym sklepy – ma to być uzupełnienie oferty lub umożliwienie zakupów w momentach braku naszych piw na półkach Waszych sklepów.
 4. PŁATNOŚCI – płatności można dokonywać gotówką lub kartą. Sprzedaż jest dedykowana klientom indywidualnym więc dokumentowana jest za pomocą paragonu i nie wymaga zezwoleń. Jedyne wymogi to trzeźwość i pełnoletniość nabywcy.
 5. RABATY i PROMOCJE – jeżeli potrzebujecie Państwo większą ilość piwa możemy zaoferować Wam rabaty:
  Przy zakupach powyżej 200 złotych – 5%
  Przy zakupach powyżej 500 złotych – 8%
  Przy zakupach powyżej 1000 złotych – 10%
 6. PEŁNA OFERTA – sprzedaż na miejscu w browarze obejmuje całą ofertę – zwłaszcza piwa okazjonalne i sezonowe (Oktawian, Podpiwek, Plon, Świąteczne). Warto zaglądać do nas w piątki… może się okazać, że na jakieś piwa mamy specjalną akcję promocyjną.
Browar Kormoran - sprzedaż

Strona zawiera materiały przeznaczone dla osób pełnoletnich.

Czy masz ukończone 18 lat???