Nówka sztuka

Kormoran APA

Mamy wielką przyjemność przedstawić nowe piwo w naszej ofercie – KORMORAN APA!

Gdybyśmy mieli najkrócej opisać Kormoran APA powiedzielibyśmy, że to niesamowicie pijalne piwo. Pijalność ta to zasługa synergicznego połączenia aksamitnej pełni – uzyskanej dzięki zasypowi, na który składają się słody oraz płatki pszenne i owsiane z przypominającą skórkę grejpfruta bezkompromisową chmielowością – zastosowanych chmieli.

Warząc APA-ę nie podążaliśmy ślepo za modą i nie łączyliśmy piwa z owocowymi pulpami. W tym piwie postawiliśmy na oldschool i to taki z pazurem. Czysta chmielowość, która w aromacie przypomina cytrusy i białe owoce uzupełniona jest o solidną goryczkę przypominającą grejpfrutową skórkę jest dopełniana przez aksamitną pełnię piwa warzonego z dodatkiem płatków.

Zatem po przelaniu APA-y do szklanki widzimy piękną barwę i czujemy czarujący cytrusowy aromat. Jednak każdy aksamitny łyk piwa kończy się przyjemnym muskaniem języka przez goryczkę, która oczyszcza podniebienie i zachęca do kolejnego łyka…

Tak skomponowana APA ze szkła znika w mgnieniu oka, ale tak powinno być! To piwo niezobowiązujące stworzone do tego, bo pasuje do każdej sytuacji – powolnego sączenia wieczorem, czy towarzyszeniu tak wytęsknionych spotkań ze znajomymi!

Gdyby nie fakt, że piwo podaje się raczej chłodne powiedzielibyśmy, że to gorąca premiera. Mamy też nadzieję, że jej pojawienie się na półkach przyciągnie w końcu słońce i ciepło. A tak nie pozostaje nam nic innego niż zaprosić Was wszystkich do sklepów Sieci Żabka, gdzie APA właśnie pojawiła się na półkach!

Próbujcie! Cieszcie się nim! Odkrywajcie! Dzielcie się swoimi opiniami… a my czekamy na Wasze uwagi

Kormoran APA

Ekstr. 12,5% wag.

Alk. 4,8% obj.

Skład: słody jęczmienne (jasne i ciemne), słód żytni, słód pszeniczny, płatki pszenne pełnoziarniste, płatki owsiane pełnoziarniste, chmiel, drożdże.

Kormoran APA

Strona zawiera materiały przeznaczone dla osób pełnoletnich.

Czy masz ukończone 18 lat???