Kormoran

Złoty – na jesienną pluchę

Piwna klasyka na każde zawołanie… tylko po to, aby dać relaks

Listopad to chyba najmniej lubiany miesiąc roku. Na dworze zimno, dni dżdżyste i przesiąknięte wilgocią, a do tego bardzo wcześnie zapadające ciemności.

To w listopadzie jest chyba najwięcej takich dni, kiedy nie marzymy o niczym więcej jak tylko wrócić do domu i spędzić miły wieczór… najlepiej przy piwie. Piwie, którego złota barwa przypomni letnie dni, smak sprawi nieskomplikowaną przyjemność i oderwie od szarej codzienności, a ono samo będzie tłem wieczornego odpoczynku!

Odpowiedzią na taką jesienną potrzebą jest nowe piwo z Browaru Kormoran – Kormoran Złoty. Piwo uwarzone specjalnie po to, by dać chwilę wytchnienia po całym dniu pracy i być antidotum na jesień za oknem.

Kormoran Złoty to export lager, czyli piwo w stylu dortmundzkim. Ten styl nie ma zadziwiać wymyślnymi surowcami, być pełen werwy dzięki użytym chmielom, czy ubogacany przez e z całego świata, czy różnorodne dodatki. Piwa dortmundzkie zrodziły się w pierwszej połowie XX wieku w Zagłębiu Ruhry, gdy górnicy po ciężkim dniu pracy w kopalni marzyli o piwie, które da odprężenie i pokrzepi pełnią. Od tego czasu nic się nie zmieniło dortmunder (export lager) ma czekać w lodówce na ten moment, gdy po prostu chciałbyś napić się piwa… nic więcej i aż tyle!

Kormoran Złoty wpisuje się w tę koncepcję idealnie. To stonowane, szlachetne piwo dolnej fermentacji o wyraźnie słodowym profilu. Jego głęboki złoty zachęca do niespiesznego sączenia, słodowa pełnia buduje treściwość, a jedynie zaakcentowana goryczka uszlachetnia kompozycję i oczyszcza kubki smakowe przed kolejnym łykiem. W Kormoranie Złotym znajdziesz pełnię podbitą dodatkiem ciemnych słodów, które wzbogacają smak i treściwość piwa. Długie leżakowanie powoduje, że piwo nabiera szlachetności smaku, a jego bursztynowy kolor zaczyna smakowicie skrzyć…

Jeżeli zatem jesteś w stanie docenić klasykę oddaną przez doskonały smak i urzekający kolor – sięgnij po Kormorana Złotego – kwintesencję piwnej doskonałości!

Niech Kormoran Złoty będzie słońcem na Twoim jesiennym niebie!

Kormoran Złoty

Strona zawiera materiały przeznaczone dla osób pełnoletnich.

Czy masz ukończone 18 lat???