Imperium Prunum edycja 2019

Zbliża się Dzień Porteru, więc w browarze kończymy pakowanie Imperium Prunum w edycji 2019. Wszystko będzie gotowe w następnym tygodniu i od wtorku 15 stycznia zaczynamy realizację zamówień tak, aby piwo dotarło do Was na na obchody Dnia Porteru 19 stycznia.
Imperium Prunum 2019
Jest to pierwsze piwo, które wychodzi w naszej nowej, autorskiej butelce 375 ml. Piwo jest dodatkowo chronione kapturkiem termokurczliwym i podobnie jak pierwsza wersja, nie ma etykiety – jest złoty i czarny nadruk bezpośrednio na butelce.
Imperium Prunum 2019 będzie dostępne w sklepach specjalistycznych, pubach i sieciach Makro, Carrefour i Intermarche. W piątek 18 stycznia będzie można je zakupić również bezpośrednio w browarze, tym bardziej, że w tym dniu dostępne będzie również Imperium Prunum Esencja. Edycji 2019 jest tylko 240 butelek i będą dostępne tylko u nas w browarze.
Imperium Prunum Esencja 2019
Podsumowując zapraszany na zakupy do siedziby Browaru Kormoran w Olsztynie w piątek 18 stycznia, w godzinach 8:00-15:00. Cena butelki Imperium Prunum będzie wynosić 25 zł, natomiast Imperium Prunum Esencja – 35 zł. Sprzedaż będzie prowadzona tylko za gotówkę. Dostępne będą również inne piwa i zestawy premium.
Szukajcie również lokalnych miejsc obchodów Dnia Porteru – Imperium Prunum będzie dostępne także z beczki.
 

Strona zawiera materiały przeznaczone dla osób pełnoletnich.

Czy masz ukończone 18 lat???