Czy piwosze lubią biegać? Zapraszamy na KormoRun Bieg Pstrąga.

Postanowiliśmy wesprzeć ciekawą inicjatywę młodego człowieka – utytułowanego maratończyka Wojciecha Kopcia. Pan Wojciech wraz z zespołem planuje organizację cyklu biegów promujących nasz region. Już w sobotę 27. czerwca 2015 startuje pierwszy bieg – cross na dystansie 5 km, a my zostaliśmy partnerem tytularnym. Na mecie na każdego zawodnika będzie czekał Podpiwek Warmiński, a zwycięzcy w poszczególnych kategoriach otrzymają 2-paki Podpiwka z pokalem. Za zakończenie będzie wyjątkowa atrakcja – Piwne SPA! Tego jeszcze nie było – to trzeba zobaczyć!
Browar Kormoran zaprasza na KormoRun Bieg Pstrąga
Sam bieg zapowiada się wyjątkowo. Imprezę swą obecnością mają zaczynić:

  • Artur Kern – wielokrotny medalista Mistrzostw Polski, reprezentant polski na imprezach międzynarodowych, aktualny rekordzista Polski na 5 km w hali, wielokrotny zwycięzca biegów od 5 km do maratonu na całym świecie.
  • Artur Olejarz – aktualny brązowy medalista Mistrzostw Polski w przełajach na krótkim dystansie 5 km oraz zeszłoroczny srebrny medalista Mistrzostw Polski w przełajach na krótkim dystansie 5 km wielokrotny medalista MP, reprezentant Polski na Mistrzostwach Europy.
  • Łukasz Oskierko – maratończyk pochodzący z Olsztyna bezgranicznie zakochany w sporcie, pierwszy Polak na mecie Maratonu Warszawskiego 2014.
  • Być może bieg swoją obecnością zaszczuci również olimpijczyk Marcin Chabowski.
  • Spikerem biegu będzie Jakub Nowak – najlepszy maratoński debiut od 10 lat w Polsce, wielokrotny medalista Mistrzostw Polski, reprezentant Polski.

Bieg odbędzie się w Swaderkach, start i meta będzie na terenie Gospodarstwa Rybackiego Szwaderki. Słowo od organizatora:
Wszystkich fanów biegania zapraszamy w dniu 27 czerwca 2015 r. na KormoRun Bieg Pstrąga w Swaderkach k/Olsztynka. Impreza zapowiada się imponująco! Bieg główny na dystansie 5 km to rywalizacja zarówno zawodników z polskiej „ekstraklasy” jak i amatorów. Trasa wiedzie malowniczymi ścieżkami Nadleśnictwa Olsztynek i przez same serce Gospodarstwa Rybackiego Szwaderki. Każdy, kto ukończy bieg, na mecie otrzyma medal. Dla najlepszych w poszczególnych klasyfikacjach: Open, Najlepszy Zawodnik i Zawodniczka z Gminy Olsztynek, Zawodnik i Zawodniczka Niepełnosprawny, Najstarszy Zawodnik i Zawodniczka, Najmłodszy Zawodnik i Zawodniczka oraz Najlepsza Drużyna statuetki i nagrody rzeczowe. Dodatkowo nagroda specjalna
za premię lotną, a po zakończeniu dekoracji zapraszamy uczestników na Konkurs Szwaderkowski. Do wygrania ciekawe nagrody rzeczowe ufundowane przez sponsorów!
Ponadto, bieg dzieci w różnych kategoriach wiekowych – dystans od 0,2 km do 1 km, który pokonają bez kłopotu i z uśmiechem na twarzy, a na mecie będzie czekał dla każdego malucha pluszak, jabłka i soki Kubuś (udział dzieci w biegu tylko 2 zł). Nie ma rywalizacji, liczy się udział i ukończenie biegu. Wszyscy są równi! Sportowa zabawa to dla dzieci wielka frajda! Przekażmy im radość z uprawiania sportu!
Po biegu zapraszamy wszystkich uczestników na posiłek regeneracyjny (zupę rybną lub kiełbaskę, drożdżówkę, jabłka oraz Podpiwek od Browaru Kormoran). Po biegu również ciekawa atrakcja, jedyna w swoim rodzaju, tylko na tym biegu u nas w Swaderkach: Piwne SPA!
Szczegóły trasy i zapisy:
http://www.projektigrzyska.pl/wydarzenia/9-kormorun-bieg-pstraga/

Strona zawiera materiały przeznaczone dla osób pełnoletnich.

Czy masz ukończone 18 lat???