6-pak Świeżego 375 ml

W tym roku każdy fan naszego klasyka, czyli piwa Świeżego będzie mógł zabrać na Majówkę coś specjalnego… 6-pak swojego ulubionego Kormorana rozlanego do eleganckich firmowych butelek o pojemności 375 ml.

Od początku maja do końca wakacji obok standardowych butelek o pojemności 500 ml będziemy oferowali nasze flagowe piwo w cudnie zielonych opakowaniach zbiorczych zawierających sześć mniejszych butelek!

 

Dlaczego Świeże?

Bo to wciąż Państwa ulubione piwo warzone w naszym browarze. Świeże to klasyczny lager warzony na sposób dortmundzki. Jego nadrzędną cechą jest bardzo wysoka pijalność zbudowana dzięki słodowej podbudowie oraz delikatnie zaznaczonej goryczce. Jest to piwo eleganckie oraz bardzo uniwersalne. Pasuje do wielu dań i kompozycji kulinarnych, a także do spędzania wspólnego czasu w gronie przyjaciół.

Dla wielu z Państwa Świeże to bilet/przepustka do krainy wytchnienia, odpoczynku, choćby tego weekendowego spędzanego w domowym zaciszu. Wiele osób pierwszy raz piła flagowe piwo Kormorana w czasie wakacji spędzanych na Warmii i Mazurach. Jesteśmy przekonani, że nawet w momencie, gdy nie ma sposobności na wypad na Mazury schłodzona butelka Świeżego przeniesie nas do przepełnionej przyrodą, zielenią, ciszą i spokojem krainy – tej, która skryta jest w naszym wnętrzu!

 

Dlaczego w małej butelce?

Odpowiedzi na to pytanie jest kilka…

Po pierwsze dlatego, że nie zawsze mamy ochotę na duże piwo. Czasem smak na dobrze schłodzone Świeże przychodzi znienacka, a my następnego dnia mamy dzień pracy. Wówczas mała butelka piwa o ekstrakcie 12,5 blg i zawartości alkoholu na poziomie 6,2% da nie tylko wieczorny relaks, ale także nie odbierze energii przed kolejnym dniem pracy.

A po drugie… wystarczy spojrzeć, jak bardzo mała butelka Kormorana jest sexy! Jesteśmy w niej zakochani. Nie ma na rynku butelki, która łączy w sobie tak elegancki design oraz uniwersalność. Jeżeli trzeba to jej kształt oraz pojemność „pół butelki” wina dostosuje się do najbardziej wyszukanych foodapringowych połączeń serwowanych w najbardziej eleganckich miejscach. Jednak jeżeli zajdzie potrzeba to nie będzie problemu, by wylądowała w wypełnionym lodem coolerze i czekała, aż ktoś ręką wyłowi zimne piwo, by spożyć je w czasie ogrodowego grilla ze znajomymi. Nie ma najmniejszego problemu, doskonale pasuje do ręki nawet jeżeli jest ona umorusana ketchupem i sosem z karkówki… Słowem mała butelka Świeżego odnajdzie się w każdych okolicznościach.

 

Dlaczego w wielopaku?

Nie czarujmy się… przecież jedno nie wystarczy J Smak Świeżego jest tak wciągający, że trzeba mieć kolejne w zapasie, gdyby przyszła nam ochota na koleją wyprawę w krainę relaksu, spokoju, a natłok zadań nie pozwalał na wypad na Mazury. Warto mieć w lodówce „bilet”, który dosłownie w jedną chwilę zabierze nas do krainy relaksu i otoczy warmińsko-mazurskim spokojem.

Piwo jest napojem towarzyskim, które najlepiej smakuje w doborowym towarzystwie. Dlatego też Świeże przygotowane jest w 6-paku, aby stanowić doskonały zapas na sobotniego grilla, meczyk z chłopakami, czy na niespodziewaną wizytę paczki, z którą razem spędzamy wakacje. W takich wypadkach 6 „paszportów” do wakacyjnych mazurskich wspomnień powinno znajdować się w każdej lodówce, czy spiżarni. To najlepszy sposób, by z butelką Świeżego poczuć raz jeszcze to niesamowite uczucie przygód już przeżytych i snuć plany na kolejne chwilę oderwania się od szarej codzienności…

6-pak Świeżego rozlanego do butelek o pojemności 375 ml to idealny weekendowy zapas. Nie za duży, bo to nieco ponad dwa litry piwa, a jednocześnie sześć niezależnych butelek, z których każda kryje odrębną przyjemność związaną z otwierania piwa, cieszenia się jego smakiem, czy miło szczypiącym podniebienie dwutlenkiem węgla… J Wystarczy spojrzeć na opakowanie. Ożywia wspomnienia zimnego piwa niespiesznie sączonego w otoczeniu soczystej warmińskiej, czy mazurskiej zieleni. I jeżeli uświadomimy sobie, że w każdym takim kartonie jest okazji do przeniesienia się w krainę relaksu to tylko poręczność opakowania powstrzymuje o apelowanie o to, żeby takich piw było zdecydowanie więcej!

 

Czy to uczciwa oferta?

Wiele osób podchodzi do mniejszych opakowań z dużą ostrożnością, żeby nie powiedzieć – z podejrzliwością. Spowodowane to było tym, że bardzo często po przeliczeniu okazywało się, że mniejsze opakowanie miało być sposobem na ukrycie wyższej ceny…

My nie mamy takich zamiarów. Nasza propozycja jest czysta klarowna i uczciwa – bo takie mamy podejście do wszystkiego, co robimy. Dlatego też cena małej butelki Świeżego (375 ml) zawsze będzie stanowić 75% ceny opakowania o pojemności pół litra. [Wynika to z prostego faktu, że pojemność naszej małej butelki to ¾ objętości standardowego opakowania].

 

Nie chcemy ściemniać! Od lat warzymy Wasze ulubione piwo, które dostarcza wielu miłych doznań smakowych oraz ma umiejętność ożywiania wakacyjnych wspomnień oraz przenoszenia do krainy naszego wewnętrznego spokoju… Może to zasługa naszego rzemiosła? Przecież umiejętność dawania wytchnienia zamknięty w każdej butelce to efekt naszej pracy. A może to efekt tego, że w każdej butelce Świeżego znajduje się piwo, którego urok tkwi w odpowiednio długim spokojnym leżakowaniu wśród przyrody Warmii i Mazur… to piwo od samego początku przechodzi wręcz atmosferą spokoju, relaksu i niespiesznego wypoczynku… tak jak na Warmię i Mazury przystało!

Teraz dajemy Wam to wszystko w alternatywnej wersji sześciu uniwersalnych butelek o pojemności 375 ml, które równie dobrze odnajdą się w czasie uroczystej kolacji, w eleganckiej restauracji, jak w czasie grilla w ogrodzie…

Gdziekolwiek chcecie Świeże będzie sprawiać Wam radość, cieszyć smakiem i przenosić do oazy spokoju takiej, jak miejsce gdzie powstaje! Od maja w dwóch objętościach…

Świeże w małej butelce

Strona zawiera materiały przeznaczone dla osób pełnoletnich.

Czy masz ukończone 18 lat???