Zestawy Świąteczne 2017

Lada moment ze wszystkich możliwych głośników zaczną dobiegać nas dźwięki „Last Christmas”… Oznacza to, że jesteśmy na ostatniej prostej do Świąt i Sylwesta.
Jedną z piwowarskich tradycji tego okresu jest specjalne piwo oferowane wyłącznie w okresie Adwentu i Świąt Bożego Narodzenia. W przypadku naszego browaru jest to niezmiennie kojarzące się z piernikiem ciemne piwo hojnie dosmaczone korzennymi przyprawami. By tradycji stało się zadość – a wiemy, że jest spora grupa osób czekająca na ten świąteczny specjał – informujemy, że Piwo Świąteczne jest już rozlane i czeka na to, by nieść radość zarówno zimne, jak w postaci grzańca.
Nie musimy też przekonywać, że piwo stanowi doskonały prezent „pod choinkę”, „na gwiazdkę”, „od gwiazdora”, czy jak tylko tę okazję byśmy nazwali w naszej okolicy… Dlatego obok Piwa Świątecznego pojawiają się 2 zestawy świąteczne. Oba dostępne w tym sezonie zestawy różnią się nie tylko piwami, ale także szkłem jakie do nich trafiło.
Pierwszy z zestawów świątecznych zawiera piwa: Świąteczne, Marcowe, Coffee Stout, Miodne i Kormoran Ciemny. Zawiera też klasyczną i znaną z ostatniej edycji szklankę Monaco.

Drugi zestaw świąteczny zawiera: Świąteczne, Miodne, Śliwkę w Piwie oraz dwa piwa z serii Podróże Kormorana – American IPA oraz Czech Pils. Ta wersja zestawu świątecznego zawiera szklankę Monaco Tough – wykonaną ze specjalnego hartowanego szkła, pierwszy raz zastosowaną na polskim rynku.

Piwo Świąteczne i świąteczne zestawy powoli ruszają w Polskę. Nie możemy przecież dopuścić do sytuacji, że dobrego piwa zabranie pod choinkami 🙂

Strona zawiera materiały przeznaczone dla osób pełnoletnich.

Czy masz ukończone 18 lat???