Zestaw z plecaka podróżnika

Prezentując nowe firmowe szkło zapowiedzieliśmy przy okazji, że zostanie ono dołączone do nowych zestawów piw. Spieszymy zatem z odpowiedzią, której poniekąd udzieliliśmy już w momencie prezentowania szkła.
Otóż, po wsłuchaniu się w Państwa sugestie ogłaszamy, że snifter Browaru Kormoran zostaje dołączony do 4-paku Podróży Kormorana.
W nowym zestawie znajdą się te z Podróży, które dobrze komponują się z porą roku, którą mamy za oknem. W czteropaku znajdują się zatem:

  • Weizenbock (16,5 ekst. 6,6% alk) – pierwsze piwo z serii podróżniczej, charakteryzujące się doskonałym balansem pomiędzy elementami pszenicznymi i koźlakowymi. Z pewnością aromat i smak fig oraz suszonych śliwek uzupełniony o pszeniczną świeżość pozwoli łagodnie wejść w jesień.
  • Coffee Stout (14,5 ekst.4,8% alk.) – piwo inspirowane wyspiarskimi stoutami, ale z aksamitną nutą doskonałej świeżo palonej kawy. Jesteśmy przekonani, że zarówno wyśmienity smak piwa, jak atłasowy smak i urzekający aromat kawy pobudzą do życia, gdy za oknem coraz szybciej robi się ciemno.
  • Rauchbock (16,5 ekst. 6,5% alk.) – bursztynowy, pachnący chlebową skórką koźlak z wyraźnymi nutami dymu pochodzącego z bukowego drewna. Tego piwa nie mogło zabraknąć w jesiennym zestawie. Przecież zimne dni domagają się piwa pełniejszego w smaku i nieco mocniejszego, a zapach ogniskowego dymu jak żaden inny przywołuje piękne skojarzenia.
  • American IPA (16 ekst. 6% alk.) – absolutny must have naszego zestawu. To wyjątkowe piwo łączy w sobie dwa światy – ten jesienny z pełnią smaku i kojarzącymi się z lasem aromatami igliwia, by z drugiej strony przez zapachy owoców cytrusowych przywoływać wspomnienie lata i szykować na zimę.

Zestaw 4 piw z serii Podróży Kormorana uzupełniony został o snifter z logo naszego Browaru oraz naszą dewizą: „Piwa warzone z pasją”. Mamy nadzieję, że to wyjątkowe szkło przyczyni się do doskonałego odbioru aromatów i smaków kolejnych podróży.
Jednocześnie uspakajamy… z naszym Witbierem wszystko w porządku. Komponując ten zestaw chcieliśmy przedstawić propozycję na zimniejszą część roku. A jeżeli chcecie Państwo cały czas cieszyć się przypominającym lato smakiem naszego Wita serdecznie zapraszamy do sklepów. To piwo czeka na Państwa!

Strona zawiera materiały przeznaczone dla osób pełnoletnich.

Czy masz ukończone 18 lat???