Zapraszamy na KormoRun, Podpiwek i kąpiel w chmielu.

W najbliższą sobotę w Swaderkach koło Olsztynka odbędzie się drugi KormoRun – bieg na 5 km, w którego organizację zaangażowany jest nasz Browar Kormoran. KormoRun to bieg przełajowy, który wiedzie po malowniczych terenach Nadleśnictwa Olsztynek i Gospodarstwa Rybackiego Szwaderki. Jest to jeden z biegów cyklu Grand Prix Granicy Warmii i Mazur.
Zapowiada się wspaniała impreza, a ilość zgłoszeń przechodzi oczekiwania. Relację i zdjęcia z zeszłego roku możecie zobaczyć tutaj:
KormoRun 2015.
Wyjątkowość tegorocznego KormoRun polega na tym, że jest to dual cross, czyli bieg który na tym samym dystansie przebiega równolegle dwoma niezależnymi trasami o podobnym stopniu trudności. Uczestnicy biegu przebywając trasę rywalizują pomiędzy sobą oraz w sposób „korespondencyjny” z uczestnikami biegnącymi drugą trasą. Rywalizacja w dual crossie jest podwójnie interesująca i zażarta, ponieważ nie wszystkie elementy biegu da się kontrolować na swojej trasie. Taka formuła biegu sprzyja podniesieniu poziomu rywalizacji i biciu własnych rekordów życiowych.
Wyjątkowe jest także miejsce odbywania biegu. Swaderki to urokliwy zakątek Mazur. Trasy biegu zostały wyznaczone przez piękne lasy Nadleśnictwa Olsztynek tuż nad pełnymi pstrągów wodami Gospodarstwa Rybackiego Szwaderki. KormoRun jest zatem okazją nie tylko do aktywnego spędzenia czasu, ale także do kontaktu z unikalną przyrodą naszego regionu.
My, jako Browar Kormoran włączając się w organizację biegu zapewniamy każdemu uczestnikowi doskonale regenerujący po wysiłku Podpiwek Warmiński. Dla wszystkich chętnych zostanie zorganizowane „Piwne SPA”, czy relaksacyjna kąpiel w piwie i chmielu, a zwycięzcy poszczególnych kategorii otrzymają od Browaru miłe niespodzianki.
Przy okazji zaproszenia do udziału w biegu, ale także kibicowania, a przede wszystkim spędzenia soboty w pięknych okolicznościach przyrody, biegaczy i wszystkich dla których zdrowy tryb życie jest ważny informujemy o wartościach odżywczych naszych produktów.
Podpiwek Warmiński (wartość odżywcza w 100 g produktu):

  • Wartość energetyczna: 196,2 kJ/46,2 kcal
  • Tłuszcz (w tym kwasy tłuszczowe nasycone): <0,03 g
  • Węglowodany: 10,81 g w tym cukry 5,26 g
  • Białko: 0,56 g
  • Sól: 0,03 g

1 na 100 Lite APA (wartość odżywcza w 100 g produktu)

  • Wartość energetyczna: 81 kJ/19 kcal
  • Tłuszcz (w tym kwasy tłuszczowe nasycone): <0,5 g
  • Węglowodany: 2,7 g w tym cukry 1 g
  • Białko: <0,5 g
  • Sól: 0,05 g

Jak widać sprawdzą się doskonale!
KormoRun Bieg Pstrąga z Nadleśnictwem Olsztynek odbędzie się w Swaderkach 16 lipca 2016 r. start biegu głównego o godz. 11. Informacje: http://www.projektigrzyska.pl/wydarzenia/19-kormorun-bieg-pstraga-z-nadlesnictwem-olsztynek/

Strona zawiera materiały przeznaczone dla osób pełnoletnich.

Czy masz ukończone 18 lat???