Seria nagród dla Browaru Kormoran

Dużo tej jesieni dzieje się w naszym browarze i wokół browaru. Zewsząd też docierają do nas słowa uznania za które wszystkim naszym sympatykom serdecznie dziękujemy. Z największą przyjemnością informujemy, że nasze starania kolejny raz zostały nagrodzone.
26 października w pubie The Eclipse Inn w Łodzi odbył się Konsumencki Konkurs Piw Bractwa Piwnego. Był to jeden z najważniejszych punktów programu Łódzkiego Festiwalu Piwa Offbeer.
Nasze 3 piwa zdobyły pierwsze miejsca:

  • Rześkie w kategorii „Piwa jasne do 11% blg.”
  • Warmiak w kategorii „Piwa ciemne 13,1-15% blg.”
  • Miodne w kategorii „Piwa miodowe”

Szczególnie cieszy fakt docenienia przez konsumentów naszych piw niepasteryzowanych: Rześkiego i Warmiaka. To z tych właśnie piw kilka lat temu narodziła się linia piw „Regionalne z Warmii i Mazur” i od nich rozpoczęła się droga jaką obecnie podążamy. Mimo upływu czasu piwa te nadal są jednymi z najlepszych i najbardziej lubianych przez piwoszy.
Drugim wydarzeniem była Gala Jakości w Olsztynie. 7 listopada w Salach Kopernikowskich Olsztyńskiego Zamku poznaliśmy laureatów IX edycji konkursu Najlepszy Produkt i Usługa Warmii i Mazur. Jurorzy brali pod uwagę jakość, pozycję marki na rynku, jej innowacyjność, a jednocześnie tradycyjne korzenie. Głos doradczy w konkursie mieli też konsumenci i klienci, którzy na wybrany przez siebie produkt i usługę mogli głosować za pośrednictwem Gazety Olsztyńskiej, Dziennika Elbląskiego” Polskiego Radia Olsztyn oraz regionalnego oddziału Telewizji Polskiej. W kategorii produkt żywnościowy została nam przyznana główna nagroda za piwo Porter Warmiński.
Dziękujemy.

Strona zawiera materiały przeznaczone dla osób pełnoletnich.

Czy masz ukończone 18 lat???