RateBeer.com podsumował rok… dobry rok dla polskich piw

W ostatnie weekend w Santa Rosa w Californii odbyła się gala RateBeer Best Awards, na której wyróżniono najlepsze browary i piwa według użytkowników tego bardzo popularnego portalu oceniającego piwa z całego świata.
Ten rok był bardzo udany dla polskiego piwowarstwa. Polskie piwa i browary zdobyły blisko 20 medali. A z nieskrywaną satysfakcją możemy powiedzieć, że i Browar Kormoran zaistniał wśród wyróżnionych.
RateBeer Best Awards 2016 - Brewer Kormoran
Jak można się było spodziewać najmocniej zauważonym z naszych piw był nasz imperialny porter bałtycki z suską sechlońską – Imperium Prunum. Zdobył on złoty medal w kategorii Imperial, Baltic Porter oraz znalazł się w setce najlepszych piw na świecie bez podziału na kategorie. Niezmiernie cieszymy się, że wśród wielu tysięcy ocenianych piw nasze piwo znalazło się w najlepszej setce. Co więcej przyjemność była tym większa, że nie było to jedyne polskie piwo. Razem z naszym porterem znalazł się tu Samiec Alfa – imperialny stout warzony w Artezanie.
Równie wielkim sukcesem jest obrona medalu Witbiera warzonego w serii Podróże Kormorana. Witbier, oceniany w kategorii sumującej wszystkie piwa pszeniczne, po raz kolejny został wyróżniony medalem srebrnym.
Dziękujemy wszystkim użytkownikom serwisu za oceny naszych piw! Wyróżnienie to jest dla nas nie tylko nagrodą za wykonaną pracę, ale przede wszystkim zobowiązaniem do dalszej wytężonej pracy i utrzymania jakości.
Gala RateBeer Best Awards to miłe podsumowanie dobrego roku dla polskiego piwa. Jest to także doskonały moment aby pogratulować wszystkim wyróżnionym browarom: Pracowni Piwa, Brokreacji, Browarowi Szałpiw, Artezanowi, Pincie, Browarowi Widawa, Browarowi Stu Mostów, Browarowi Trzech Kumpli, Podgórzowi, Browarowi Wąsosz i Kraftwerkowi.

Strona zawiera materiały przeznaczone dla osób pełnoletnich.

Czy masz ukończone 18 lat???