Prezent na Mikołajki. Może piwny zestaw?

Minęły Andrzejki, jutro pierwszy dzień grudnia, w niedzielę Barbórka, a najbliższy wtorek to już Mikołajki. Okres przedświąteczny zaczyna się na dobre – to pewne!
W Browarze Kormoran czuć już zbliżające się Święta Bożego Narodzenia. Pewnie to zasługa korzennych, piernikowych przypraw, których dodajemy do naszego sezonowego piwa Świątecznego. Ten aromat, jak żaden inny, daje nam wyraźny sygnał iż czas zacząć świąteczne przygotowania i myśleć o prezentach…
A jeśli już o prezentach mowa, to doskonałym prezentem dla każdego miłośnika piwa, ale także tych, którzy cenią sobie wyjątkowy smak, może być zestaw piw. Z pewnością ucieszy każdego obdarowanego. Każdy zestaw zawiera piwa dobrane tak, że najprzyjemniej będzie dzielić się nim z najbliższymi.
W okresie przedświątecznym poszerzamy ofertę zestawów naszych piw o 2 nowe zestawy. W nowym zestawie świątecznym znajdują się: Kormoran Ciemny, Coffee Stout, Piwo Świąteczne, Marcowe i Miodne + oczywiście szklanka 500 ml. W klasycznych browarnianych barwach znajdziecie: Kormorana Ciemnego, Warmińskie Rewolucje, Podróże Kormorana – American IPA, Kłosa Wielozbożowego oraz Miodne.
Zwieńczeniem piw oferowanych w okolicznościowych pakach jest zestaw podróżniczy. Są to 4 piwa warzone w serii Podróże Kormorana (AIPA, Rauchbock, Weizenbock, Coffee Stout) uzupełnione o gustowny snifter.
Serdecznie zapraszamy do szukania zestawów w Państwa sklepach – z pewnością sprawi wiele radości znaleziony „w bucie”, czy pod choinką.
 

Strona zawiera materiały przeznaczone dla osób pełnoletnich.

Czy masz ukończone 18 lat???