Premiera Barlow Sorbus

W browarze lakowanie[1] Barlow Sorbus i pakowanie do kartonów idą pełną parą! To najlepszy znak, że w projekcie barley wine’a z jarzębiną weszliśmy na ostatnią prostą.
Piwo Barlow Sorbus - Browar Kormoran - premiera
Przed nami już tylko ta najbardziej emocjonująca, ale też najmilsza część… PREMIERA. Nie możemy się doczekać spotkania z Wami! Chcielibyśmy przedstawić Wam nasze nowe dziecko i w miarę możliwości spotkać i pogadać o naszym browarze i piwie.
Zapraszamy zatem na premiery: 1 grudnia jesteśmy w Pijanej Czapli w Olsztynie, gdzie o 18 zostanie podpięta pierwsza z premierowych beczek. Tego dnia beczki Barlow Sorbus powinny pojawić się także w: gdańskiej Pułapce, Starej Drukarni w Rzeszowie, gliwickim Dobrym Zbeerze oraz w Multitap Piwiarnia w Częstochowie.
Natomiast 2 grudnia – także o godzinie 18 – premiera warszawska. Warszawskie beczki Barlow’a trafią oczywiście do Jabeerwocky!
Zapraszamy!!!

[1] – Wiele razy poruszana była sprawa laku i trudności z jego zdejmowaniem. Lak na naszych mocarnych piwach to nie tylko element estetyczny, ale przede wszystkim zabezpieczenie kapsla. Żeby zdjąć go bez najmniejszego problemu wystarczy go jedynie nieco ogrzać. Można to zrobić nad palnikiem, ale najprościej jest zamoczyć zatopioną w laku szyjkę w gorącej wodzie. Już po chwili lak odzyskuje plastyczność, staje się miękki, daje łatwo zdjąć, a przede wszystkim nie kruszy się.

Strona zawiera materiały przeznaczone dla osób pełnoletnich.

Czy masz ukończone 18 lat???