Porter Warmiński zdobywa kolejne nagrody

W tym tygodniu Poznań był stolicą polskiej żywności. We wtorek zakończyły się Smaki Regionów – Targi-Festiwal, w którym poszczególne regiony Polski prezentowały swoje najlepsze produkty żywieniowe. Oczywiście na stanowisku Warmii i Mazur nie mogło zabraknąć piw warzonych w naszym Browarze.
Ponieważ to targi pokazujące piękno i wielowiekową polską tradycję kulinarną uznaliśmy, że jest to także doskonała okazja do nowego etapu promocji piwowarskiego skarbu Polski, jakim bez wątpienia jest PORTER.
Poznań okazał się doskonałym miejscem by to uczynić. Porter Warmiński okazał się bezdyskusyjnym zwycięzcą. Po ocenie fachowego jury zdobył najwyższą formę wyróżnienia wśród produktów dostępnych na targach – medal targów Smaki Regionów 2016.
To nie koniec… Przy okazji tych Targów odbyła się – już po raz XVI – gala Konkursu Nasze Kulinarne Dziedzictwo organizowanego przez Polską Izbę Produktu Regionalnego i Lokalnego. Nominację do finału dostaliśmy na Festiwalu Dziedzictwa Kulinarnego w Olsztynie. Porter Warmiński zdobył Perłę 2016 przyznawaną dla zwycięzców konkursu!
Jesteśmy przekonani, że te nagrody przyczynią się do jeszcze mocniejszego ugruntowania porteru bałtyckiego w naszej tradycji, nie tylko piwowarskiej, ale także kulinarnej.

Strona zawiera materiały przeznaczone dla osób pełnoletnich.

Czy masz ukończone 18 lat???