Porter Warmiński zdobył Certyfikat Dobry Produkt 2015

5 listopada 2015 roku podczas VIII Forum Rynku Spożywczego i Handlu odbyła się uroczystość wręczenia Certyfikatów Dobry Produkt. To prestiżowe wyróżnienie przyznają redakcje magazynu Rynek Spożywczy, serwisów portalspozywczy.pl, dlahandlu.pl, we współpracy z Polską Organizacją Handlu i Dystrybucji oraz ekspertami branży.
W tym roku Certyfiaktem Dobry Produkt wyróżniono 21 produktów spożywczych cechujących się wyjątkową jakością i innowacyjnością.
Z wielką radością informujemy, że wśród laureatów Certyfikatu Dobry Produkt w kategorii: Produkt Tradycyjny i Regionalny znalazł się nasz Porter Warmiński.
Porter Warmiński - Certyfikat Dobry Produkt
Kolejne wyróżnienie warzonego w naszym browarze Portera Warmińskiego stanowi dla ogromne wyróżnienie. Porter z Browaru Kormoran zdobywał i zdobywa cały szereg wyróżnień branżowych. Nieprzerwanie znajduje się wśród laureatów wszelkich konkursów piwnych, w których bierze udział.
Niezmiernie cieszymy sie, że nasz piwowarski skarb doceniany jest nie tylko na konkursach branżowych – tak konsumenckich jak ekspercich – ale także w konfrontacji z produktami żywnościowymi najwyższej jakości, wytwrzanymi tradycyjnymi metodami.
W tym roku Porter Warmiński został już doceniony na Chmielakach Krasnostawskich, konkursie Golden Beer Poland, uzyskał też certyfikat Jakość Tradycja i Certyfikat Dobry Produkt!
Cieszyzmy się, bo to nie tylko sukces naszego browaru, ale także realizacja powziętej przez nas misji popularyzacji Porterów Bałtyckich.

Strona zawiera materiały przeznaczone dla osób pełnoletnich.

Czy masz ukończone 18 lat???