Podróże Kormorana – trzecia linia piw

Dziś odkrywamy przed Państwem rąbek tajemnicy związany z naszą największą tegoroczną nowością. Trzecia linia piw, o której niedawno wspominaliśmy, to PODRÓŻE KORMORANA. Znajdą się w niej piwa szczególne a każda warka będzie odpowiednio oznaczona; każda nieco inna, w każdej następnej będziemy uwzględniać Państwa opinie. Scharakteryzowaliśmy ją w następujący sposób:
„Wspomnienia z podróży piszemy kartkami, zdjęciami, ale też smakiem. Każde miejsce na świecie posiada swój charakterystyczny aromat i smak, wiele z nich posiada właściwy sobie styl piwa.
Linia piw „Podróże Kormorana” jest pamięciowym śladem odwiedzonych miejsc. Tworzą ją wyjątkowe piwa w których łączymy charakterystyczne cechy stylu i miejsca, w którym się narodziły z tradycjami naszego regionu, jako nasz wkład w kultywowanie wielowiekowych tradycji piwowarskich.
Zapraszamy zatem do wspólnej podróży po najbardziej charakterystycznych stylach piwnych świata. Niech biletem w tę smakowitą podróż będą naturalne składniki, a wizę niech stanowi pasja poznawania piw i miejsc z nimi związanych. Wszakże kormoran to ptak wędrowny…”

Przed nami pierwsze z serii piw będących zapisem smakowych wspomnień i doznań… pierwsze, a co za tym idzie jedno z ulubionych, przychodzących najszybciej, nieodpartych… słowem wyjątkowe. Nie ma co ukrywać – rodowód tego piwa jest niemiecki. Choć to tak samo jak powiedzieć, że w kwitnącym ogrodzie zainspirował nas kwiat. Jest wiele wywodzących się z Niemiec styli piwnych, a równie wiele z nich jest inspirująca. Wydaje się jednak, że to piwo doskonale odpowiada nie tylko miejscu swego powstania, ale także aurze którą mamy za oknem.
Co to jest za piwo? Niech pozostanie jeszcze przez chwilę tajemnicą… z pewnością jest to piwo stanowiące bardzo ważny punkt w historii Browaru Kormoran.

Strona zawiera materiały przeznaczone dla osób pełnoletnich.

Czy masz ukończone 18 lat???