Ciemny Radler Cytrynowy

Bezalkoholowy napój piwny

Mix ciemnego piwa i cytrynowej lemoniady podkręcony mieszanką ziół

Parametry piwa:

Składniki: woda, słody jęczmienne (ciemne i jasny), płatki pełnoziarniste owsiane, płatki pełnoziarniste żytnie, słód pszeniczny, zagęszczony sok cytrynowy (0,4%), mieszanka ziół (Trojanka Litewska), chmiel, drożdże.

Metoda warzenia: Dolna fermentacja, niefiltrowane

Pasteryzacja: tak

Gatunek piwa: ciemny radler

Zawartość alkoholu: poniżej 0,5% obj.

Barwa: machoniowa, ciemna, z beżową pianą

Opakowania: butelka 500 ml

CHMIELOWOŚĆ
PEŁNIA
SŁODYCZ
DOSTĘPNOŚĆ SEZONOWA
DOSTĘPNOŚĆ OPAKOWANIA

Ciemny Radler Cytrynowy

Extra rześkie połączenie cytrynowej lemoniady i ciemnego piwa z Browaru Kormoran.

Kompozycja idealna! Jej składniki uzupełniają się wzajemnie, ale ich połączenie to prawdziwa eksplozja rześkości i świeżości!

Kormoran Radler Ciemny Cytrynowy to produkt bezalkoholowy. Aksamitne cechy ciemnego piwa łączy z orzeźwiającym smakiem cytrynowej lemoniady podkręconej nutami wyselekcjonowanych ziół. Tylko naturalne składniki! Tylko natura… jak na browar z Warmii i Mazur przystało! Oczywiście bez alkoholu!!!

Nie bylibyśmy sobą jednak, gdyby Kormoran Radler Ciemny Cytrynowy nie krył w sobie tajemniczego składnika (a w tym wypadku wielu składników), który jego smak rozbudowuje o nowe przestrzenie, daje nowe wymiary i czyni jeszcze bardziej intrygującym. Nasz wybór padł na coś, co w oryginale nazywa się Trejos Devynerios (czyli trzy dziewiątki, 999, lub trojanka litewska). To specjalna mieszanka ziół, która znana była na Litwie już na przełomie XV i XVI wieku. Trojanka to zestaw ziół, który wiązać należy z kulturą wermutu, czy ziołowych aperitifów (począwszy od wschodnich balsamów, aż po zachodnie gewürtze). W jej skład wchodzi 27 różnych ziół, które podzielone są na trzy dziewiątki.

Strona zawiera materiały przeznaczone dla osób pełnoletnich.

Czy masz ukończone 18 lat???