1 na 100 Pigwowiec i Miód

Letnie orzeźwienie! Naturalne dodatki i tylko 1% alkoholu.

8,5% wag., 1%obj., niefiltrowane

Parametry piwa:

Składniki: woda, słody jęczmienne (jasne i ciemne), słody żytnie (jasne i ciemne), słód pszeniczny, naturalny miód (3%), naturalny sok z pigwowca (2,4%), chmiel, drożdże.

Metoda warzenia: górna fermentacja, niefiltrowane

Pasteryzacja: Tak

Gatunek piwa: lite friut&honey ale

Zawartość alkoholu: 1% obj.

Ekstrakt: 8,5% wag.

Barwa: jasna pomarańczowa, mętne

Opakowania: butelka 500 ml, beczka

CHMIELOWOŚĆ
PEŁNIA
SŁODYCZ
DOSTĘPNOŚĆ SEZONOWA
DOSTĘPNOŚĆ OPAKOWANIA

1 na 100 Pigwowiec i Miód

1 na 100 Pigwowiec i Miód to niefiltrowane piwo górnej fermentacji z bogatym dodatkiem miodu i soku z pigwowca. Jest w nim wszystko co pokochaliście w 1 na 100 Lite APA – pełnia smaku i niska zawartość alkoholu. Tym razem jednak jeszcze bardziej skupiliśmy się na letnim orzeźwieniu!

Dzięki dodaniu naturalnego soku z pigwowca (od plantatora spod Kazimierza Dolnego) i naturalnego miodu (od zaprzyjaźnionego pszczelarza z Warmii i Mazur) uzyskaliśmy lekkie, niskokaloryczne piwo w stylu Fruit&Honey Ale. Zachowując piwny charakter przypomina letnią lemoniadę z delikatną słodyczą i rześkim kwaśnym charakterem pigwowca. Piwo, mimo swej lekkości, jest pełne w smaku, a jego wyjątkowo orzeźwiający charakter z pewnością przysporzy mu zwolenników zarówno wśród lubiących piwo mężczyzn, jak lubujących się w radlerach kobiet.

1% alk. – 100% pełni smaku, orzeźwienia, naturalności, satysfakcji… Idealne na upalne dni, tym razem w wydaniu Fruit&Honey.

Strona zawiera materiały przeznaczone dla osób pełnoletnich.

Czy masz ukończone 18 lat???