Ono jest Jedno Na Sto!

Od drugiej połowy maja w rodzinie piw warzonych w naszym browarze mamy 1 na 100 Lite APA – naszą ultralekką żytnią APA’ę, zawierającą zaledwie 6,5 Blg ekstraktu, tylko 1% alkoholu i pełnię smaku!
Czy 1 na 100 przypadło Wam do gustu i sprawia tyle radości co nam? Okazało się, że TAK. Niski ekstrakt i zawartość alkoholu stanowią atuty w wielu wakacyjnych sytuacjach. Towarzyszy w czasie wycieczek w teren, gasi pragnienie, jest „uczestnikiem” podczas spotkań z przyjaciółmi… 1 na 100 było waszym częstym wakacyjnym gościem.
Dziś gdy wakacje dla większości z nas już się zakończyły, dziękujemy za to, że w czasie najlepszych momentów Waszego wypoczynku nasze piwo było razem z Wami… i niech tak pozostanie także w pozostałej części roku 😉
Oto zatem wyniki naszego małego wakacyjnego konkursiku. Zobaczcie gdzie zawędrowało 1 na 100. Laureatami zostali: paulina_wawer, unpress89, kamilq2, topbeer_paulina, cezar_juliusz, hatemate, punkt_szczepien, bloghopar, lukemitura, Michał Łopatka (kolejność przypadkowa). Ze zwycięzcami skontaktujemy się niebawem w celu „ściągnięcia” rozmiarów i dogrania szczegółów wysyłki koszulki.
 

 
Linki do zwycięzkich zdjęć:

Strona zawiera materiały przeznaczone dla osób pełnoletnich.

Czy masz ukończone 18 lat???