Nasze nowe szkło

Piwo to nie tylko najwspanialszy napój na świecie, który każdego dnia daje nam nieprzebrane pokłady satysfakcji, ale także wielowiekowa historia i rozbudowana kultura.
Jednym z zasadniczych elementów kultury piwa jest rytuał jego podania. O ile temperatura serwowania naszych piw zależy wyłącznie od Państwa, staramy się spełniać oczekiwania jeżeli chodzi o szkło przeznaczone do picia piwa.
Od jakiegoś czasu mimochodem informowaliśmy, że planujemy wprowadzić nowe wzory szklanek. Informację tę możemy już oficjalnie potwierdzić. Oto w naszym magazynie pojawiły się nowe wzory szkła wprost z Rastala – jednej z najlepszych europejskich hut szkła.
Rodzinę naszego firmowego szkła powiększyła się o klasyczną półlitrową szklankę doskonałą do piw dolnej fermentacji, czy owocowych. Szklanka ta doskonale leży w ręku i z pewnością szybko stanie się Waszym ulubionym szkłem do codziennych przygód z naszym piwem.
Drugą naszą szklanką będzie gustowny snifter, który pozwoli docenić wszystkie niuanse aromatu i smaku naszych piw sesyjnych. Szlachetna forma i doskonały kształt pozwolą by nasze piwa ogrzewać ręką i budzić feerię ukrytych w nich aromatów. To szkło z pewnością zdobędzie serca tych, którzy długie zimowe wieczory lubią spędzić z sesyjnym piwem w dłoni.
Już niedługo obie wersje naszego nowego szkła pojawią się na rynku w nowych wielopakach z piwami. Specjalną ofertę przygotowaliśmy też dla lokali serwujących nasze piwa. Nie możemy się doczekać kiedy razem z Państwem będziemy mogli wznieść toast naszym piwem serwowanych w nowych szklankach.

Strona zawiera materiały przeznaczone dla osób pełnoletnich.

Czy masz ukończone 18 lat???