Najbardziej letni zestaw piw ever!

Lato, odpoczynek, relaksik, urlopik… piwo! Jedno? Nie… najbardziej letni zestaw ever! Bo piwo najlepiej smakuje w gronie przyjaciół 🙂
5-pak piw Browaru Kormoran - zestaw lato 2017
Jak powstał ten zestaw? Ustaliliśmy, że wejdą do niego tylko te piwa, które otrzymają wakacyjne rekomendacje od naszej załogi. Ot taka zabawa 🙂 Co z tego wynikło?
Oto kilka cytatów:
„Coffee Stout, jak poranna kawa… eee, nie – kawa kojarzy mi się z pracą… Dajmy Kormorana Ciemnego – jak śniadaniowa owsianka i kawa Inka… niespiesznie, nad jeziorem… <piiiiip>!%#@#</piiiiip> to kiedy ten urlop?!”.
„Oczywiście, że owocki! Wiśnia musi być! Ktoś z Was wyobraża sobie lato bez owoców?”.
„Jak wakacje, to podróże. A jak podróże latem, to AIPA – cytrusy w żywicznym lesie ;-)”.
„Dajmy Portera – na zimne, deszczowe noce pod namiotem… Żartowałem! ;-)”
„Jasne… i jeszcze Orkiszowe z Czosnkiem na odstraszenie cudownie wypiękniałych wakacyjnych przygód, które rano nie wydają się już takie cudowne ;-)”
„A Wit to co? Lekka, orzeźwiająca pszenica, mocne nagazowanie i aromat skórek pomarańczy i kolendry. Co… zimą wolicie go pić? ;-)”.
Było wesoło! Co do jednego piwa nie było wątpliwości u nikogo. 1 na 100 Lite APA – smak, orzeźwienie, lekkość, znikoma zawartość alkoholu, genialna pijalność… idealne na upały, na wakacje.
Tak oto wraz z wakacjami nadchodzi zestaw, do którego weszły: Kormoran Ciemny, AIPA, Wiśnia w Piwie, Witbier i oczywiście 1 na 100 Lite APA. Bardziej letnio chyba się nie da… Prawda?
 

Strona zawiera materiały przeznaczone dla osób pełnoletnich.

Czy masz ukończone 18 lat???