Medale na Golden Beer Poland 2015

Bardzo dobre wieści dotarły do nas z Ustronia, gdzie przy okazji 5. Międzynarodowego Forum Browarników odbył się konkurs piw Golden Beer Poland.
Golden Beer Poland to drugi obok Chmielaków Krasnostawskich konkurs skierowany do wszystkich browarów bez ograniczeń dotyczących produkcji i obejmujący swymi kategoriami cały rynek piwa w naszym kraju. Do Golden Beer Poland zgłoszono 163 piwa, by ostatecznie 16 sędziów oceniło 154 piwa w 15 kategoriach.
Nasze piwa zdobyły 5 medali. Zostały zauważone nie tylko przez członków jury, ale także bardzo ciepło przyjęte przez ludzi z branży.
Nagrody Browar Kormoran - Golden Beer Poland 2015
Na pierwszym miejscu podium uplasowało się nasze ciemne piwo miodowe – Miodne. Nie pozostaje nam nic innego by pierwsze zimne wieczory spędzić w towarzystwie najlepszego piwa z miodem! Zapewniamy, że doskonale się do tego nadaje.
Srebrny medal w kategorii ciemnych pełnych lagerów zdobył nasz Kormoran Ciemny. Także na drugim miejscu podium wśród jasnych ale uplasował się Kłos Wielozbożowy, czym dowiódł, że kompozycja endemicznych odmian pszenicy z nowofalowymi odmianami chmielu może stanowić mieszankę… medalową.
Na trzecim miejscu podium uplasował się Porter Warmiński potwierdzając tym samym, że niezmiennie znajduje się w czołówce polskich Porterów Bałtyckich. Wyjątkową radość sprawił nam brązowy medal w kategorii piw chmielowych dla Zielonego PLONa. W tej mocno obsadzonej i szeroko zakrojonej kategorii konkurowały wszystkie piwa, o charakterze których decydował chmiel. Tym bardziej cieszy nas medalowa pozycja PLONa – piwa uwarzonego wyłącznie na świeżych szyszkach polskiej odmiany Sybilla. Pokazuje to, że chmiel z naszej uprawy jest w stanie konkurować z tak popularnymi amerykańskimi odmianami. A jak wiadomo PL is ON!!!
Dzieląc się wielką radością z wyników osiągniętych w konkursie Golden Beer Poland jesteśmy winni serdecznie podziękowania dla naszych dostawców ekologicznych zbóż wykorzystywanych w Kłosie, właścicieli pasieki, która dostarcza na miód, a przede wszystkim opiekuna naszego chmielnika. Medale na konkursie to nasz wspólny sukces i nagroda za ciężką prace by dostarczać wyjątkowe piwa najlepszym piwoszom na świecie!
Dziękujemy!

Strona zawiera materiały przeznaczone dla osób pełnoletnich.

Czy masz ukończone 18 lat???