Laur Najlepszy z Najlepszych 2015

Wczoraj, 26 marca 2015 roku po raz dwunasty Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego przyznał Laur Najlepszym z Najlepszych. Uroczysta gala odbyła się w olsztyńskiej filharmonii. Nagrody przyznano w 8. kategoriach, a Browar Kormoran  został „Najlepszym z Najlepszych” w kategorii produkcja żywości i sztuka kulinarna. Nagrodę z rąk marszałka Gustawa Marka Brzezina odebrał członek zarządu Mieczysław Mikulewicz.
Laur Najlepszym z Najlepszych” przyznawany jest od 2004 roku. A jego celem jest uhonorowanie ambasadorów naszego województwa, którzy w poszczególnych latach wyróżnili się na forum krajowym i międzynarodowym, osiągnęli sukces doceniony przez niezależne gremia, przyczynili się do promocji regionu. Laur służy podkreśleniu ich sukcesów tu, na Warmii i Mazurach, w miejscu, w którym mieszkają i funkcjonują.
Dziękujemy bardzo i jesteśmy bardzo szczęśliwi, że możemy być ambasadorami naszego województwa, nasze starania są dostrzegane przez władze, a inicjatywy zyskują coraz szersze poparcie.

Strona zawiera materiały przeznaczone dla osób pełnoletnich.

Czy masz ukończone 18 lat???