Imperium Prunum z prestiżowym wyróżnieniem Rynku Spożywczego

18 października 2016 roku udaliśmy się do Warszawy, gdzie w ramach IX Forum Rynku Spożywczego i Handlu – jednej z najważniejszych i najbardziej prestiżowych imprez całej branży spożywczej, odbyła się uroczysta gala wręczenia Certyfikatów Dobry Produkt 2016.
To wyróżnienie przyznawane jest dla liderów branży i kluczowych wydarzeń w polskim przemyśle i handlu spożywczym, uzyskiwanych dzięki jakości, innowacyjności, jak również tradycyjności oferowanych produktów.
Z dumą możemy zatem przekazać Państwu informację, że Imperium Prunum – nasz imperialny porter bałtycki z suską sechlońską otrzymał Certyfikat Dobry Produkt 2016 w kategorii nowy produkt.
Certyfikat Dobry Produkt dla Imperium Prunum
To wyjątkowa nagroda, przyznane przez jury w skład którego weszli najwyższej klasy specjaliści zajmujący się handlem i całą branżą spożywczą. Wyróżnienie to jest zatem nie tylko wyrazem uznania dla naszego piwa, ale przede wszystkim dla roli jaką ono odegrało. W oczach jury Imperium Prunum to nie tylko wyjątkowe piwo cechujące się niepowtarzalnymi walorami estetycznymi, zapachowymi i smakowymi. Piwo to stało się symbolem nowej jakości dla całej branży piwa. Pokazało, że w jednej butelce piwa zamknąć można kunszt piwowara, polską tradycję warzenia porterów bałtyckich, czy jakże polski smak wędzonej suski sechlońskiej. Całości dopełniło opakowanie, które pozwoliło wynieść piwo poza kategorię napojów codziennych.
Jesteśmy niesamowicie szczęśliwi z otrzymanego wyróżnienia. Gdy w czasie gali zgromadzonym gościom opowiedziano, że piwo to 15% całego rynku spożywczego w Polsce i 50% kategorii alkoholi poczuliśmy dumę, że nasze piwo zostało zauważone. Okazało się bowiem, że w tak wielkiej branży jak przemysł spożywczy uwarzone przez nas piwo dało nową jakość. To była wyjątkowa chwila. Nasza satysfakcja była tym większa, że to nasz drugi certyfikat (i to z rzędu). W ubiegłym roku otrzymaliśmy certyfikat w kategorii produkt tradycyjny i regionalny dla Porteru Warmińskiego.

Strona zawiera materiały przeznaczone dla osób pełnoletnich.

Czy masz ukończone 18 lat???