Gratulacje od Bractwa Piwnego

Echa naszego ogromnego sukcesu podczas European Beer Star 2012 nadal nie milkną. Poniżej zamieszczamy treść gratulacji jakie otrzymaliśmy od Kapituły Bractwa Piwnego:
„Do Zarządu
Browaru Kormoran, Olsztyn
W imieniu własnym, a także wszystkich członków i sympatyków Towarzystwa Promocji Kultury Piwa BRACTWO PIWNE mamy zaszczyt przekazać najserdeczniejsze gratulacje, związane z sukcesami podczas tegorocznego konkursu European Beer Star.
Zajęcie pierwszego miejsca przez piwo Porter Warmiński jest dla nas, wszystkich polskich piwoszy, potwierdzeniem ogromnej klasy tego piwa. Jest to także potwierdzenie słuszności starań podejmowanych przez Browar Kormoran, zmierzających do przywrócenia stylu „porter bałtycki” świadomości nie tyle już polskich piwoszy, co europejskich konsumentów.
Docenienie przez grono degustatorów piwa Orkiszowe z Miodem to z kolei potwierdzenie słuszności drogi obranej przez Browar Kormoran, a także innych polskich producentów. Medal European Beer Star 2012 potwierdził to, o czym polscy konsumenci wiedzą od dawna: ciekawe, czasami eksperymentalne, piwa z duszą zasługują na powszechne uznanie i szacunek.
Gratulacje związane z wyróżnieniami piw Browaru Kormoran należą się wszystkim zaangażowanym w ich powstanie. Od kadry zarządzającej, decydującej o podjęciu związanego z wprowadzaniem nowych piw ryzyka, poprzez wszystkich pracowników i współpracowników zaangażowanych w produkcję i opracowanie receptur i technologii.
Życząc kolejnych tej miary sukcesów na europejskim rynku piwnym
łączę wyrazy szacunku
Kapituła Bractwa Piwnego”
Dziękujemy.

Strona zawiera materiały przeznaczone dla osób pełnoletnich.

Czy masz ukończone 18 lat???