Browar Kormoran na konkursie Good Beer Poland 2017

10 i 11 października 2017 we Wrocławiu odbywał się Polski Kongres Browarniczy. Tradycyjnie temu wydarzeniu towarzyszy Profesjonalny Konkurs Piw „Good Beer”. W konkursie piwa oceniane są przez profesjonalne, niezależne jury w 15 kategoriach.
Jest nam miło… niezmiernie miło… najzwyczajniej jesteśmy szczęśliwi, gdyż warzone w naszym browarze piwa zdobyły 6 medali.
Browar Kormoran na Good Beer Poland 2017
W kategorii „Ciemne ale” srebrny medal zdobył Coffee Stout z serii Podróże Kormorana. Na drugim stopniu podium w kategorii „Piwa wędzone” uplasował się Rauchbock z serii Podróże Kormorana.
W kolejnych dwóch kategoriach sukcesy naszego browaru okazały się podwójne. W kategorii „Piwa aromatyzowane” medal srebrny zdobyła Śliwka w Piwie, zaś medal złoty przypadł Miodnemu. Równie dużym sukcesem okazała się obecność naszych piw w kategorii „American pale ale”. W tej kategorii medal srebrny zdobył Kłos Wielozbożowy, zaś bezkonkurencyjne – słowem jedne na sto – kazało się 1 na 100 Lite APA.
Wyniki konkursu bardzo cieszą! Są dla nas formą docenienia naszej pracy i zobowiązaniem do dalszej ciężkiej pracy i kolejnych poszukiwań! Jednym słowem DZIĘKUJEMY!
Serdecznie gratulujemy innym wyróżnionym browarom. Szczególne gratulacje należą się olsztyńskiemu Browarowi Warmia, którego porter angielski zdobył złoty medal.

Strona zawiera materiały przeznaczone dla osób pełnoletnich.

Czy masz ukończone 18 lat???