Birofilistyka

Jak zapewne Państwo wiecie ostatnio uporządkowaliśmy nasze bogate portfolio piw i podzieliliśmy je na 3 linie: Regionalne z Warmii i Mazur, Specjały Kormorana i Podróże Kormorana. W związku z powyższym sukcesywnie dostosowujemy i ujednolicamy etykiety poddając je nieznacznym modyfikacjom. Pierwszym zabiegiem było ujednolicenie etykiet piw niepasteryzowanych: Świeże, Rześkie i Warmiak – wszystkie zyskały „drewniane” tło. W piwach z linii Specjały Kormorana wymieniamy krawatki umieszczając na nich logo linii. Szerzej pochwalimy się również zdobytym złotym medalem European Beer Star 2012 umieszczając jego emblemat na etykiecie zwycięskiego Porteru Warmińskiego.
Dążymy również do wprowadzenia dedykowanych kapsli do większości naszych piw. Przed Świętami Wielkanocnymi pojawi się 12 nowych wzorów, w tym ze znakiem Specjały Kormorana i 3 wzory świąteczne.
Mamy nadzieję, że nasze propozycje będą stanowiły ciekawy element z zbiorach kolekcjonerskich a w sklepie ułatwią odnalezienie poszukiwanych piw.
Etykiety piw niepasteryzowanych Browaru Kormoran i nowe kapsle

Strona zawiera materiały przeznaczone dla osób pełnoletnich.

Czy masz ukończone 18 lat???