19 stycznia otworzyliśmy Browar, aby każdy kto był zainteresowany zakupem Imperium Prunum i Imperium Prunum Esencja miał taką możliwość bezpośrednio u nas.

Wasze zainteresowanie przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Co prawda kolejka tworzyła się tylko chwilami, ale to zasługa zaangażowania znacznej części pracowników naszego Browaru, którzy tego dnia zajmowali się tylko obsługą przybyłych klientów.

Wyprzedaliśmy całe piwo, jakim dysponowaliśmy. Esencja została wyprzedana do 11:30, zaś do końca dnia przybywający goście pozbawili nas także całego zapasu Imperium Prunum. Serdecznie DZIĘKUJEMY za zainteresowanie, rozmowy, uwagi i przemiłą atmosferę.


Jednocześnie informujemy, że w związku z tym, iż nie mamy w browarze żadnej niesprzedanej butelki piw z rodzimy Imperium Prunum, w kolejne piątki nie będziemy prowadzić sprzedaży na miejscu.


Zakończenie sprzedaży Imperium Prunum to także doskonały moment, aby dokonać małego podsumowania. Mamy nadzieję, że nasze starania, aby piwo było łatwiej dostępne (tak w sklepach specjalistycznych, jak sieciowych), a przede wszystkim aby nie stawało się przedmiotem spekulacji, dały efekty. Serdecznie dziękujemy za wszystkie uwagi, oceny, wskazówki.

Jeżeli macie pomysły, co możemy jeszcze poprawić, jak podkreślić rolę porteru w naszym piwnym świecie, czego się spodziewacie po kolejnych warkach… po prostu piszcie. Zapewniamy, że wsłuchamy się w każdy głos.

Dowodzik do kontroli!

Młodo wyglądasz... Musimy zweryfikować Twój wiek.
Czy masz już 18 lat???