7 to nasza tegoroczna konkursowa liczba

Okazuje się, że 7 to nasza tegoroczna konkursowa liczba 🙂
Na tegorocznych Chmielakach Krasnostawskich w czasie największego i najstarszego konkursu konsumenckiego w naszym kraju zdobyliśmy 7 medali – 4 złote i 3 srebrne, a nasz Coffee Stout warzony w serii Podróże Kormorana zdobył Grand Prix tego konkursu.
Okazuje się, że historia lubi się powtarzać, a naszą szczęśliwą liczbą jest 7!
17 i 18 października w Warszawie odbył się Polski Kongres Browarniczy tym razem poświęcony podsumowaniu ostatniego ćwierczwiecza branży. Tradycyjnie Kongresowi towarzyszył Profesjonalny Konkurs Piw. W konkursie tym zadaniem eksperckiego jury było wyłonienie najlepszych piw w 14 kategoriach obejmującą znaczną część rynku.
Gala wręczenia nagród w Konkursie GOOD BEER była kulminacyjnym momentem Polskiego Kongresu Browarniczego. Podobnie jak tegoroczne Chmielaki wyniki Konkursu GOOD BEER przerosły nasze oczekiwania i przyniosły nam wiele powodów do radości.
Jak można się spodziewać po tytule naszej informacji Browar Kormoran zdobył 7 medali. W kategorii ciemnych lagerów złoty medal zdobył Kormoran Ciemny Złoto wśród jasnych mocnych lagerów przypadło Marcowemu Wśród wszystkich styli piw pszenicznych najwyższe miejsce na podium zajął Witbier. Natomiast wśród piw warzonych z dodatkami, miodem, czy owocami bezkonkurencyjna okazała się Śliwka w Piwie.
Medale brązowe zdobyły: Kłos Wielozbożowy w kategorii american pale ale, oraz AIPA z serii Podróże Kormorana w kategorii american IPA, jak też warzony w tej samej serii Rauchbock w kategorii piwa wędzone.
Profesjonalny Konkurs Piw Good Beer 2016 - 7 medali dla Browaru Kormoran
Bardzo cieszymy się, że wyjątkowo dobre wyniki w konkursie konsumenckim potwierdziły równie dobre wyniki w konkursie, gdzie ocen dokonywali eksperci. To wielkie wyróżnienie dla naszego browaru, ale także współpracowników, którzy razem z nami ciężko pracują by nasze piwa wciąż smakowały wyjątkowo.
Mamy też nadzieję, że 7 – liczba medali powtórzona w dwóch kolejnych konkursach przyniesie nam szczęście w kolejnym roku 😉

Strona zawiera materiały przeznaczone dla osób pełnoletnich.

Czy masz ukończone 18 lat???