2 linie piw Browaru Kormoran

Na przestrzeni ostatnich lat portfolio piw Browaru Kormoran powiększyło się znacząco. Dlatego też postanowiliśmy ułatwić poruszanie się po nim, tak aby wybór odpowiedniego piwa stał się łatwiejszy. Nasze piwa zostały podzielone na 2 linie. W linii „Regionalne z Warmii i Mazur” pozostają piwa ściśle związane z regionem, czy to poprzez tradycyjną recepturę, czy poprzez wykorzystanie do ich warzenia składników pochodzących od lokalnych dostawców. W drugiej linii „Specjały Kormorana” umieściliśmy natomiast piwa „…dla eksperymentujących poszukiwaczy nowych smaków”.
Na przestrzeni ostatnich lat portfolio piw Browaru Kormoran powiększyło się znacząco. Dlatego też postanowiliśmy ułatwić poruszanie się po nim, tak aby wybór odpowiedniego piwa stał się łatwiejszy. Nasze piwa zostały podzielone na 2 linie: http://www.browarkormoran.pl/Nasze-piwa.html. W linii „Regionalne z Warmii i Mazur” pozostają piwa ściśle związane z regionem, czy to poprzez tradycyjną recepturę, czy poprzez wykorzystanie do ich warzenia składników pochodzących od lokalnych dostawców. W drugiej linii „Specjały Kormorana” umieściliśmy natomiast piwa „...dla eksperymentujących poszukiwaczy nowych smaków”.
Mamy nadzieję, że taki podział ułatwi Państwu dotarcie do swojego ulubionego piwa. W związku z powyższym sukcesywnie niewielkim korektom będą ulegały etykiety piw.
Przy tej okazji możemy uchylić rąbek tajemnicy i ujawnić, że w najbliższym czasie wprowadzamy zupełną nowość anonsującą trzecią linię piw.

Strona zawiera materiały przeznaczone dla osób pełnoletnich.

Czy masz ukończone 18 lat???